Dodatki

Ni na zalogi

Aruba AP-220-MNT-C2 Ceiling Rail Mt Kit

Cena:15,88€

Opis:Aruba AP-220-MNT-C2 Ceiling Rail Mount KitOpcije:ZALOGA, POKLIČI!!!!Ostalo:Za dostopne točke HPE OC20, Aruba 103, 205, 207, 215, 225, 305, 315, 325, 335Garancija:1 leto..

Na zalogi v skladišču

AP-AC-12V30B 12V 30W Renew Power Adapter, JX990AR

Cena:24,98€

Opis:AP-AC-12V30B 12V 30W Renew Power Adapter, JX990AROstalo:Za dostopne točke Aruba 207, 303, 305, 315, 325, 515, OC20Garancija:1 leto..

Na zalogi v skladišču

Aruba X121 1G SFP LC SX Renew Transceiver

Cena:57,65€

Opis:HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC, J4858CRPriključki:1 LC 1000BASE-SX port Duplex: full onlyManagment:NEPerformanse:Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplexMontaža:V prosto SFP mesto na stikaluDimenzije:5.69 x 1.37 x 1.22 cm (Š x G x V)Teža:0.02 kgOpcije:CENA ZA ZALOGOOstalo:62.5/125 µm ali 50/125 µm, Dolžina Kabla: 2-550m je..

Ni na zalogi

AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter

Cena:29,72€

Opis:AP-AC-12V30B 12V 30W Power AdapterOstalo:Za dostopne točke HPE OC20, Aruba 207, 305, 315, 325Garancija:1 leto..

Ni na zalogi

HPE X120 1G SFP LC SX Renew Transc., JD118BR

Cena:89,67€

Opis:HPE X120 1G SFP LC SX Rfrbd Transceiver, JD118BRPriključki:1 LC 1000BASE-SX portManagment:NEPerformanse:Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplexMontaža:V prosto SFP mesto na stikaluDimenzije:5.51 x 1.52 x 1.17 cm ( G x Š x V)Teža:0.02 kgOpcije:CENA ZA ZALOGOOstalo:Wavelength: 850nm, Dolžina Kabla: do 550m (Multi Mode)Garancija:..

Na zalogi v skladišču

AP-AC-48V36C 48V 36W Renew Power Adapter, JX991AR

Cena:19,86€

Opis:AP-AC-48V36C 48V 36W Renew Power Adapter, JX991AROstalo:Za dostopne točke Aruba 205H, 303H, 303P, 335, 345, RAP-3WNPGarancija:1 leto..

Na zalogi v skladišču

Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit

Cena:13,83€

Opis:Aruba AP-220-MNT-W1W Mount Basic White KitOstalo:Za dostopne točke HPE OC20, Aruba 103, 205, 207, 215, 225, 228, 305, 315, 325, 335Garancija:1 leto..

Na zalogi v skladišču

AP-MNT-W4 White Low Profile Basic AP Flat Surface

Cena:13,32€

Opis:AP-MNT-W4 White Low Profile Basic AP Flat SurfaceOstalo:Za dostopne točke207, 215, 225, 228, 305, 315, 325, 335, 340Garancija:1 leto..

Ni na zalogi

TP-LINK Omada Cloud Controller OC200

Cena:76,86€

Omada Wi-Fi omrežni krmilnikDostopen prek neposrednega dostopa, Cloud portala ali Mobile appPrednameščena programska oprema Omada controller Tehnični podatki: HARDWARE FEATURES Interface 2 x 10/100Mbps Ethernet Port1 x USB 2.0 Port for configuration backup1 x Micro USB Port for power Power Supply 802.3af/at PoE or Micro USB(DC 5V/Minimum 1A) ..

Ni na zalogi

AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704A

Cena:36,89€

Opis:AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704AOstalo:Za dostopne točke Aruba 203HGarancija:1 leto..

Ni na zalogi

Aruba Instant On 12V/30W Power Adaptor

Cena:19,47€

Opis:Aruba Instant On 12V/30W Power AdaptorOstalo:Za dostopne točke Aruba Instant on AP11, AP12, AP15Garancija:1 leto..

Ni na zalogi

Aruba X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC, J9281D

Cena:74,87€

Opis:Aruba X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC, J9281DPriključki:2 x SFP+ konektorElektrične lastnosti:Impedanca: 100 ohms, Crosstalk: 2% max, Time delay: 1.31 nsec/ftDimenzije:dolžina 1mTeža:0.11 kgOstalo:Bakren Direct Attach KabelGarancija:Lifetime*..

Ni na zalogi

Aruba PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Midspan

Cena:44,07€

Opis:Aruba PD-3501G-AC 15W 1p GE 802.3af MidspanPriključki:Vhod 1 RJ-45 10/100/1000 portizhod 1 RJ-45 10/100/1000 PoE portManagment:NEPerformanse:Izhodna napetost: 48V DC, 0,32A Skupna izhodna moč 15,4 W pri 48V DCElektrične lastnosti:Vhodna napetost: 100-240V AC, 47-63 Hz, 0.5 ADimenzije:14 x 5.3 x 3.2 cm(G x Š x V)Teža:0,2 kgOstalo:Ustreza IEEE 8..

Ni na zalogi

Aruba X242 SFP+ SFP+ 3m DAC Cable, J9283D

Cena:130,15€

Opis:HP X242 SFP+ SFP+ 3m Direct Attach Cable, J9283DPriključki:2 x SFP+ konektorElektrične lastnosti:Impedanca: 100 ohms, Crosstalk: 2% max, Time delay: 1.31 nsec/ftDimenzije:dolžina 3mTeža:0.15 kgOstalo:Bakren Direct Attach KabelGarancija:Lifetime*..

Ni na zalogi

AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703A

Cena:36,89€

Opis:AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703AOstalo:Za dostopne točke Aruba 203HGarancija:1 leto..

Na zalogi v skladišču

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC renew, JD097CR

Cena:106,32€

Opis:HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DA Cable, Renew, JD097CRPriključki:2 x SFP+ konektorElektrične lastnosti:Impedanca: 100 ohms, Crosstalk: 2% max, Time delay: 1.31 nsec/ftDimenzije:dolžina 3mTeža:0.15 kgOpcije:CENA ZA ZALOGOOstalo:Bakren Direct Attach KabelGarancija:1 leto..

Na zalogi v skladišču

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D

Cena:92,13€

Opis:Aruba X121 1G SFP LC SX Transceiver, J4858DPriključki:1 LC 1000BASE-SX port Duplex: full onlyManagment:NEPerformanse:Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplexMontaža:V prosto SFP mesto na stikaluDimenzije:5.69 x 1.37 x 1.22 cm (Š x G x V)Teža:0.02 kgOstalo:62.5/125 µm ali 50/125 µm, Dolžina Kabla: 2-550m je odvisna od tipa optič..

Ni na zalogi

HP X130 10G SFP+ LC SR renew Transceiver, JD092BR

Cena:143,34€

Opis:HP X130 10G SFP+ LC SR renew Transceiver, JD092BRPriključki:1 LC 10GBASE-SR port Duplex: full onlyManagment:NEPerformanse:Data Transfer Rate: 10 Gbps Full-duplex Multi Mode 850 nmMontaža:V prosto SFP+ mesto na stikaluDimenzije:1.38 x 5.57 x 1.19 cm (Š x G x V)Teža:0.02 kgOpcije:CENA ZA ZALOGOOstalo:62.5/125 µm ali 50/125 µm, Dolžina Kabla: 2-4..

Ni na zalogi

AP-303H-MNTD Desk Mount Kit, JY689A

Cena:30,74€

Opis:AP-303H-MNTD Desk Mount Kit, JY689AOstalo:Za dostopne točke Aruba 303HGarancija:1 leto..

Ni na zalogi

Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR

Cena:576,45€

Opis:Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079ARManagment:NEPerformanse:2x QSFP+Montaža:V prosto mesto za razširitveni modulOpcije:CENA ZA ZALOGOOstalo:Za stikala 2930M in 3810Garancija:Lifetime..

Na zalogi v skladišču

Aruba X371 12VDC 250W renew PS, JL085AR

Cena:203,68€

Opis:Aruba X371 12VDC 250W renew Power Supply, JL085ARManagment:NEPerformanse:za no-PoE stikalaMontaža:V prosto mesto za Power SupplyOpcije:CENA ZA ZALOGOOstalo:Za stikala 2930M in 3810Garancija:Lifetime..

Na zalogi v skladišču

PD-9001GR-AC 1p GE 802.3at Renew Midspan

Cena:42,27€

Opis:PD-9001GR-AC 30W 1p GE 802.3at Renew MidspanPriključki:Vhod 1 RJ-45 10/100/1000 portizhod 1 RJ-45 10/100/1000 PoE/PoE+ portManagment:NEPerformanse:Izhodna napetost: 55V DC, 0,6A Skupna izhodna moč 36W pri 55V DCElektrične lastnosti:Vhodna napetost: 100-240V AC, 50-60Hz, 0.8 ADimenzije:14 x 5.5 x 3.2 cm(G x Š x V)Teža:0,2 kgOpcije:CENA ZA ZALOG..

Ni na zalogi

Rack Mount Kit (X1018 X1018P X1026 X1026P X4012)

Cena:30,58€

Ostalo:Rack Mount Kit (X1018 X1018P X1026 X1026P X4012)..

Ni na zalogi

Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A

Cena:15,88€

Opis:Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit - BlackOstalo:Za dostopne točke HPE OC20, Aruba 103, 205, 207, 215, 225, 228, 305, 315, 325, 335Garancija:1 leto..

Ni na zalogi

HPE X120 1G SFP LC LX Renew Transc., JD119BR

Cena:96,08€

Opis:HPE X120 1G SFP LC 10-D Rfrbd Transceiver, JD119BRPriključki:1 LC 1000BASE-LX portManagment:NEPerformanse:Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplexMontaža:V prosto SFP mesto na stikaluDimenzije:5.51 x 1.52 x 1.17 cm ( G x Š x V)Teža:0.02 kgOstalo:Wavelength: 1300nm, Dolžina Kabla: do 550m (Multi Mode), 10km (Singlemode)Garancija..

Ni na zalogi

AP-AC-48V36C 48V 36W Power Adapter

Cena:62,51€

Opis:AP-AC-48V36C 48V 36W Power AdapterOstalo:Za dostopne točke Aruba 205H, 303H, 335Garancija:1 leto..

Na zalogi v skladišču

HP X121 1G SFP LC LX Renew Transceiver, J4859CR

Cena:108,89€

Opis:HP X121 1G SFP LC LX Transceiver, J4859CRPriključki:1 LC 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX) Duplex: full onlyManagment:NEPerformanse:Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplexMontaža:V prosto SFP mesto na stikaluDimenzije:5.69 x 1.37 x 1.23 cm (Š x G x V)Teža:0.02 kgOpcije:Cena za zalogoOstalo:Wavelength: 1310nm, Dol..

Na zalogi v skladišču

Aruba Instant On POE Midspan Injektor

Cena:37,92€

Opis:Aruba Instant On 15.4W 802.3af PoE Midspan InjectorPriključki:Vhod 1 RJ-45 10/100/1000 portizhod 1 RJ-45 10/100/1000 PoE portManagment:NEPerformanse:Izhodna napetost: 12V DC, 1,3A Skupna izhodna moč 15,4 W pri 12V DCElektrične lastnosti:Vhodna napetost: 100-240V AC, 47-63 Hz, 0.5 ADimenzije:14 x 5.3 x 3.2 cm(G x Š x V)Teža:0,2 kgOstalo:Ustreza..

Ni na zalogi

HPE X132 10G SFP+ LC SR renew Transceiver, J9150AR

Cena:160,13€

Opis:HPE X132 10G SFP+ LC SR Renew Transceiver, J9150ARPriključki:1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10Gbase-SR) Duplex: full onlyManagment:NEPerformanse:Data Transfer Rate: 10 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplexMontaža:V prosto SFP+ mesto na stikaluElektrične lastnosti:0.6W, max.0.8WDimenzije:5.57 x 1.38 x 1.19 cm (Š x G x V)Teža:0.02 kgOpcije:CENA..

Ni na zalogi

PD-9001GR-AC 30W 1p GE 802.3at Midspan

Cena:139,37€

Opis:PD-9001GR-AC 30W 1p GE 802.3at MidspanPriključki:Vhod 1 RJ-45 10/100/1000 portizhod 1 RJ-45 10/100/1000 PoE/PoE+ portManagment:NEPerformanse:Izhodna napetost: 55V DC, 0,6A Skupna izhodna moč 36W pri 55V DCElektrične lastnosti:Vhodna napetost: 100-240V AC, 50-60Hz, 0.8 ADimenzije:14 x 5.5 x 3.2 cm(G x Š x V)Teža:0,2 kgOstalo:Ustreza IEEE 802.3a..

Na zalogi v skladišču

Aruba PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Renew Midspan

Cena:34,59€

Opis:Aruba PD-3501G-AC 15W 1p GE 802.3af Midspan RenewPriključki:Vhod 1 RJ-45 10/100/1000 portizhod 1 RJ-45 10/100/1000 PoE portManagment:NEPerformanse:Izhodna napetost: 48V DC, 0,32A Skupna izhodna moč 15,4 W pri 48V DCElektrične lastnosti:Vhodna napetost: 100-240V AC, 47-63 Hz, 0.5 ADimenzije:14 x 5.3 x 3.2 cm(G x Š x V)Teža:0,2 kgOstalo:Ustreza ..

Ni na zalogi

AP-AC-12V30A 12V 30W Power Adapter

Cena:62,51€

Opis:AP-AC-12V30A 12V 30W Power AdapterOstalo:Za dostopne točke Aruba 103H, 103, 205, 215, 225Garancija:1 leto..

Ni na zalogi

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR, J9150D

Cena:304,88€

Opis:Aruba X132 10G SFP+ LC SR Transceiver, J9150DPriključki:1 LC 10GBASE-SR port Duplex: full onlyManagment:NEPerformanse:Data Transfer Rate: 10 Gbps Full-duplex Multi Mode 850 nmMontaža:V prosto SFP+ mesto na stikaluDimenzije:1.38 x 5.57 x 1.19 cm (Š x G x V)Teža:0.02 kgOstalo:62.5/125 µm ali 50/125 µm, Dolžina Kabla: 2-400m je odvisna od tipa op..

Na zalogi v skladišču

Aruba Instant On 48V/36W Power Adaptor

Cena:19,47€

Opis:Aruba Instant On 48V/36W Power AdaptorOstalo:Za dostopne točke Aruba Instant on AP11DGarancija:1 leto..

Ni na zalogi

Aruba PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord

Cena:4,00€

Opis:Aruba PC-AC-EC Cont Euro AC Power CordOstalo:Napajalni kabel za injektorje in kontrolerjeGarancija:1 leto..

Ni na zalogi

Aruba 3810M/2930M 4SFP+ Renew Module, JL083AR

Cena:672,53€

Opis:Aruba 3810M/2930M 4SFP+ Renew Module, JL083ARManagment:NEPerformanse:4x SFP+Montaža:V prosto mesto za razširitveni modulOpcije:CENA ZA ZALOGOOstalo:Za stikala 2930M in 3810Garancija:Lifetime..

Prikazujem 1 do 36 od 36 (1 strani)