Kabli in adapterji

Ni na zalogi

Aruba X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC, J9281D

Cena:77,01€

Opis:Aruba X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC, J9281DPriključki:2 x SFP+ konektorElektrične lastnosti:Impedanca: 100 ohms, Crosstalk: 2% max, Time delay: 1.31 nsec/ftDimenzije:dolžina 1mTeža:0.11 kgOstalo:Bakren Direct Attach KabelGarancija:Lifetime*..

Na zalogi v skladišču

Aruba PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Renew Midspan

Cena:47,30€

Opis:Aruba PD-3501G-AC 15W 1p GE 802.3af Midspan RenewPriključki:Vhod 1 RJ-45 10/100/1000 portizhod 1 RJ-45 10/100/1000 PoE portManagment:NEPerformanse:Izhodna napetost: 48V DC, 0,32A Skupna izhodna moč 15,4 W pri 48V DCElektrične lastnosti:Vhodna napetost: 100-240V AC, 47-63 Hz, 0.5 ADimenzije:14 x 5.3 x 3.2 cm(G x Š x V)Teža:0,2 kgOstalo:Ustreza ..

Na zalogi v skladišču

TP-Link optični pretvornik MC112CS

Cena:34,13€

802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standardAuto-negotiation of Half-Duplex / Full-Duplex transfer modeAdopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiberDeluje z CM112CS WDM single fiber media converterPoveča doseg optičnega omrežja do 20km (12.5 miles) Uradna stran proizvajalca: https://www.tp-link.com/us/products/details/ca..

Na zalogi v skladišču

GOOBAY U/UTP CAT 5e patch 1,5 m črni mrežni povezovalni kabel

Cena:0,60€

GOOBAY U/UTP patch mrežni povezovalni kabel, primeren za Gigabit (10/100/1000 Mbit) omrežja, standard CAT 5e, dolžina kabla 1,5 m, črna barva. AWG 28/7 (stranded) Premer kabla (približno) 4,5 mm Kink zaščita na obeh straneh..

Na zalogi v skladišču

GOOBAY S/FTP CAT 6 patch 2m siv mrežni povezovalni kabel

Cena:1,61€

GOOBAY S/FTP patch mrežni povezovalni kabel, z največjo pasovno širino 250MHz, standard CAT 6, dolžina kabla 2 m, siva barva. AWG 28/7 (stranded) Premer kabla (približno) 6 mm Kink zaščita na obeh straneh..

Na zalogi v skladišču

GOOBAY S/FTP (PiMF) CAT 6 patch 3m zeleni mrežni povezovalni kabel

Cena:2,42€

GOOBAY S/FTP (PiMF) CAT 6 patch mrežni povezovalni kabel je namenjen povezovanju mrežnih komponent z dvema RJ45 priključkoma. Nudi pozlačene priključke. okrogel kabel CAT 6 AWG 28/7 (stranded) premer kabla 6 mm dolžina 3 m zelena modra..

Na zalogi v skladišču

GOOBAY U/UTP CAT 5e patch 1 m rumen mrežni povezovalni kabel

Cena:0,52€

Goobay U/UTP patch mrežni povezovalni kabel, primeren za Gigabit (10/100/1000 Mbit) omrežja, standard CAT 5e, dolžina kabla 1 m, rumena barva - CCA mešanica bakra...

Na zalogi v skladišču

INTELLINET CAT6a SFTP 100m siv mrežni inštalacijski kabel

Cena:80,39€

INTELLINET Cat6a SFTP inštalacijski kabel ima kabelsko konstrukcijo 4x2x AWG23 / 1 in doseže frekvenco prenosa do 500 MHz. Kabelski plašč brez halogena ustreza standardom IEC 60332-3-24, FRNC-C, LSZH-3 in EuroClass CPR-Dca. Kabel je najprimernejši za kabliranje zgradb v sekundarnih in terciarnih območjih. S/FTP CPR-Dca Rated (Construction Products..

Ni na zalogi

INTELLINET CAT5e UTP 10m rumen mrežni priključni patch kabel

Cena:2,01€

INTELLINET UTP mrežni priključni patch kabel, kategorija CAT5e. pozlačeni konektorji za najboljšo povezavo unikaten PVC ovoj Snag-free boots UTP certificiran do 350 MHz EIA / TIA odobren RJ45 priključki..

Na zalogi v skladišču

INTELLINET CAT5e UTP 5m moder mrežni priključni patch kabel

Cena:1,21€

INTELLINET UTP mrežni priključni patch kabel, kategorija CAT5e. Omrežni kabel omogoča priročno in zanesljivo povezavo z ene omrežne naprave, kot je stikalo, model ali usmerjevalnik, na drugo ali na celotno infrastrukturo prek patch plošče, vtičnice keystone ali zidne vtič nice. Zasnovan je tako, da ustreza ustreznim standardom TIA/ EIA in primeren ..

Ni na zalogi

Aruba X242 SFP+ SFP+ 3m DAC Cable, J9283D

Cena:133,87€

Opis:HP X242 SFP+ SFP+ 3m Direct Attach Cable, J9283DPriključki:2 x SFP+ konektorElektrične lastnosti:Impedanca: 100 ohms, Crosstalk: 2% max, Time delay: 1.31 nsec/ftDimenzije:dolžina 3mTeža:0.15 kgOstalo:Bakren Direct Attach KabelGarancija:Lifetime*..

Ni na zalogi

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR, J9150D

Cena:313,59€

Opis:Aruba X132 10G SFP+ LC SR Transceiver, J9150DPriključki:1 LC 10GBASE-SR port Duplex: full onlyManagment:NEPerformanse:Data Transfer Rate: 10 Gbps Full-duplex Multi Mode 850 nmMontaža:V prosto SFP+ mesto na stikaluDimenzije:1.38 x 5.57 x 1.19 cm (Š x G x V)Teža:0.02 kgOstalo:62.5/125 µm ali 50/125 µm, Dolžina Kabla: 2-400m je odvisna od tipa op..

Na zalogi v skladišču

TP-LINK Omada Cloud Controller OC200

Cena:79,06€

Omada Wi-Fi omrežni krmilnikDostopen prek neposrednega dostopa, Cloud portala ali Mobile appPrednameščena programska oprema Omada controller Tehnični podatki: HARDWARE FEATURES Interface 2 x 10/100Mbps Ethernet Port1 x USB 2.0 Port for configuration backup1 x Micro USB Port for power Power Supply 802.3af/at PoE or Micro USB(DC 5V/Minimum 1A) ..

Na zalogi v skladišču

GOOBAY U/UTP CAT 5e patch 10 m rumeni mrežni povezovalni kabel

Cena:1,88€

GOOBAY U/UTP patch mrežni povezovalni kabel, primeren za Gigabit (10/100/1000 Mbit) omrežja, standard CAT 5e, dolžina kabla 10 m, rumena barva. AWG 28/7 (stranded) Premer kabla (približno) 4,5 mm Kink zaščita na obeh straneh..

Na zalogi v skladišču

GOOBAY S/FTP CAT 6 patch 30m siv mrežni povezovalni kabel

Cena:15,97€

GOOBAY S/FTP patch mrežni povezovalni kabel, z največjo pasovno širino 250MHz, standard CAT 6, dolžina kabla 30 m, siva barva. AWG 28/7 (stranded) Premer kabla (približno) 6 mm Kink zaščita na obeh straneh..

Na zalogi v skladišču

GOOBAY S/FTP CAT 6A patch 0,25m sivi mrežni povezovalni kabel

Cena:1,34€

Goobay S/FTP (PiMF) patch mrežni povezovalni kabel, primeren za Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit) omrežja, standard CAT 6A, dolžina kabla 0,25m, siva barva...

Ni na zalogi

GOOBAY HDMI 2m črn mrežni podaljševalni kabel

Cena:2,42€

GOOBAY HDMI 2m črn mrežni podaljševalni kabel: 4K ločljivost 30Hz, 3D ločljivost (1920 x 1080p 24Hz) integrirani mrežni kabel prihrani dodatne omrežne ali avdio kable za premagovanje daljših razdalj podprti barvni prostor YCC-601, Adobe RGB, Adobe YCC-601 največja hitrost prenosa podatkov 8,16 Gbit / s (340 MHz ? 8 bit ? 3)..

Na zalogi v skladišču

INTELLINET CAT6a SFTP 10m siv mrežni priključni patch kabel

Cena:6,17€

INTELLINET mrežni kabel Cat6 je primeren za različne aplikacije. Izdelan je iz bakrenega kabla z 28 AWG in zaščiten tako, da praktično odpravlja motnje. Podpira Gigabit hitrosti (100 Mbps). Low-Smoke, Zero-Halogen (LSZH) Kabel je izdelan iz termoplastične spojine, ki oddaja omejeno količino dima in nič halogena, kadar je izpostavljen ognju ali viso..

Na zalogi v skladišču

INTELLINET CAT5e UTP 1m črn mrežni priključni patch kabel

Cena:0,54€

INTELLINET UTP mrežni priključni patch kabel, kategorija CAT5e. Omrežni kabel omogoča priročno in zanesljivo povezavo z ene omrežne naprave, kot je stikalo, model ali usmerjevalnik, na drugo ali na celotno infrastrukturo prek patch plošče, vtičnice keystone ali zidne vtič nice. Zasnovan je tako, da ustreza ustreznim standardom TIA/ EIA in primeren ..

Ni na zalogi

INTELLINET CAT5e UTP 5m siv mrežni priključni patch kabel

Cena:1,21€

INTELLINET UTP mrežni priključni patch kabel, kategorija CAT5e. Omrežni kabel omogoča priročno in zanesljivo povezavo z ene omrežne naprave, kot je stikalo, model ali usmerjevalnik, na drugo ali na celotno infrastrukturo prek patch plošče, vtičnice keystone ali zidne vtič nice. Zasnovan je tako, da ustreza ustreznim standardom TIA/ EIA in primeren ..

Ni na zalogi

Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A

Cena:16,34€

Opis:Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit - BlackOstalo:Za dostopne točke HPE OC20, Aruba 103, 205, 207, 215, 225, 228, 305, 315, 325, 335Garancija:1 leto..

Na zalogi v skladišču

Aruba X121 1G SFP LC SX Renew Transceiver

Cena:61,93€

Opis:HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC, J4858CRPriključki:1 LC 1000BASE-SX port Duplex: full onlyManagment:NEPerformanse:Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplexMontaža:V prosto SFP mesto na stikaluDimenzije:5.69 x 1.37 x 1.22 cm (Š x G x V)Teža:0.02 kgOpcije:CENA ZA ZALOGOOstalo:62.5/125 µm ali 50/125 µm, Dolžina Kabla: 2-550m je..

Na zalogi v skladišču

Ugreen Cat6 UTP LAN kabel 1m

Cena:1,71€

Ugreen Cat6 UTP LAN mrežni kabel dolžina. Za priklop sta na voljo 2 RJ45 moška konektorja z visoko kvalitetnim PVC ovojem. Lastnosti:  - Tip: Cat 6- Prevodnik: 26AWG Copper Clad Aluminum- Konektor: RJ45- Material: Environmental PVC- Hitrost: do 1000Mbps- Frekvenca kanala: 250MHZ..

Ni na zalogi

GOOBAY U/UTP CAT 5e patch 10 m črni mrežni povezovalni kabel

Cena:1,88€

GOOBAY U/UTP patch mrežni povezovalni kabel, primeren za Gigabit (10/100/1000 Mbit) omrežja, standard CAT 5e, dolžina kabla 10 m, črna barva. AWG 28/7 (stranded) Premer kabla (približno) 4,5 mm Kink zaščita na obeh straneh..

Na zalogi v skladišču

GOOBAY S/FTP CAT 6 patch 3m siv mrežni povezovalni kabel

Cena:2,01€

GOOBAY S/FTP patch mrežni povezovalni kabel, z največjo pasovno širino 250MHz, standard CAT 6, dolžina kabla 3 m, siva barva. AWG 28/7 (stranded) Premer kabla (približno) 6 mm Kink zaščita na obeh straneh  ..

Na zalogi v skladišču

GOOBAY S/FTP CAT 6 patch 3m rdeč mrežni povezovalni kabel

Cena:2,42€

Goobay S/FTP (PiMF) patch mrežni povezovalni kabel, standard CAT 6, dolžina kabla 3m, rdeča barva.  ..

Ni na zalogi

Mikrotik kabel S+DA0003

Cena:38,21€

To je zelo stroškovno učinkovit način za priključitev dveh naprav SFP / SFP + (na primer dve enoti CCR1036-8G-2S +) za zelo kratke razdalje, znotraj regalov in čez sosednja stojala.Zagotavljajo nizko ceno, majhno porabo in nizko zakasnitev rešitev za medsebojno povezovanje za 10-gigabitni Ethernet, Fiber Channel in druge industrijske standarde ter ..

Ni na zalogi

INTELLINET CAT6a SFTP 1,5m siv mrežni priključni patch kabel

Cena:1,88€

INTELLINET mrežni kabel Cat6 je primeren za različne aplikacije. Izdelan je iz 100 % bakra z 28 AWG in zaščiten tako, da praktično odpravlja motnje. Podpira 10Gigabit hitrosti (10 GbE). Standard Cat6a razširja električne specifikacije Cat6 z 250 MHz na 500 MHz. Idealen je server-to-server, server-to-storage in server-to-switch povezave. Podpira PoE..

Ni na zalogi

INTELLINET CAT5e UTP 1m moder mrežni priključni patch kabel

Cena:0,67€

INTELLINET UTP mrežni priključni patch kabel, kategorija CAT5e. Omrežni kabel omogoča priročno in zanesljivo povezavo z ene omrežne naprave, kot je stikalo, model ali usmerjevalnik, na drugo ali na celotno infrastrukturo prek patch plošče, vtičnice keystone ali zidne vtič nice. Zasnovan je tako, da ustreza ustreznim standardom TIA/ EIA in primeren ..

Na zalogi v skladišču

INTELLINET CAT5e UTP 5m rdeč mrežni priključni patch kabel

Cena:1,21€

INTELLINET UTP mrežni priključni patch kabel, kategorija CAT5e. Omrežni kabel omogoča priročno in zanesljivo povezavo z ene omrežne naprave, kot je stikalo, model ali usmerjevalnik, na drugo ali na celotno infrastrukturo prek patch plošče, vtičnice keystone ali zidne vtič nice. Zasnovan je tako, da ustreza ustreznim standardom TIA/ EIA in primeren ..

Ni na zalogi

AP-AC-48V36C 48V 36W Power Adapter

Cena:64,30€

Opis:AP-AC-48V36C 48V 36W Power AdapterOstalo:Za dostopne točke Aruba 205H, 303H, 335Garancija:1 leto..

Na zalogi v skladišču

AP-AC-48V36C 48V 36W Renew Power Adapter, JX991AR

Cena:20,42€

Opis:AP-AC-48V36C 48V 36W Renew Power Adapter, JX991AROstalo:Za dostopne točke Aruba 205H, 303H, 303P, 335, 345, RAP-3WNPGarancija:1 leto..

Na zalogi v skladišču

Ugreen Cat6 UTP LAN kabel 2m

Cena:1,98€

Ugreen Cat6 UTP LAN mrežni kabel dolžina. Za priklop sta na voljo 2 RJ45 moška konektorja z visoko kvalitetnim PVC ovojem. Lastnosti:  - Tip: Cat 6- Prevodnik: 26AWG Copper Clad Aluminum- Konektor: RJ45- Material: Environmental PVC- Hitrost: do 1000Mbps- Frekvenca kanala: 250MHZ..

Na zalogi v skladišču

GOOBAY U/UTP CAT 5e patch 3 m siv mrežni povezovalni kabel

Cena:0,74€

GOOBAY U/UTP patch mrežni povezovalni kabel, primeren za Gigabit (10/100/1000 Mbit) omrežja, standard CAT 5e, dolžina kabla 3 m, siva barva. AWG 28/7 (stranded) Premer kabla (približno) 4,5 mm Kink zaščita na obeh straneh..

Na zalogi v skladišču

GOOBAY S/FTP CAT 6 patch 5m siv mrežni povezovalni kabel

Cena:3,36€

GOOBAY S/FTP patch mrežni povezovalni kabel, z največjo pasovno širino 250MHz, standard CAT 6, dolžina kabla 5 m, siva barva. AWG 28/7 (stranded) Premer kabla (približno) 6 mm Kink zaščita na obeh straneh..

Na zalogi v skladišču
Na zalogi v skladišču

Mikrotik kabel Q+DA0001

Cena:28,20€

Priključite dva stikali CRS326-24S + 2Q + RM brez težav - kabel ima vgrajene QSFP + module, priključite ga in uživajte v hitrosti! Spletna stran izdelka: https://mikrotik.com/product/q_da0001..

Ni na zalogi

INTELLINET CAT6 SFTP 2m siv mrežni priključni patch kabel

Cena:1,74€

INTELLINET mrežni kabel Cat6 je primeren za različne aplikacije. Izdelan je iz bakrenega kabla z 28 AWG in zaščiten tako, da praktično odpravlja motnje. Podpira Gigabit hitrosti (100 Mbps). Low-Smoke, Zero-Halogen (LSZH)Kabel je izdelan iz termoplastične spojine, ki oddaja omejeno količino dima in nič halogena, kadar je izpostavljen ognju ali visok..

Na zalogi v skladišču

INTELLINET CAT5e UTP 1m siv mrežni priključni patch kabel

Cena:0,54€

INTELLINET UTP mrežni priključni patch kabel, kategorija CAT5e. Omrežni kabel omogoča priročno in zanesljivo povezavo z ene omrežne naprave, kot je stikalo, model ali usmerjevalnik, na drugo ali na celotno infrastrukturo prek patch plošče, vtičnice keystone ali zidne vtič nice. Zasnovan je tako, da ustreza ustreznim standardom TIA/ EIA in primeren ..

Na zalogi v skladišču

INTELLINET CAT5e UTP 1,5m črn mrežni priključni patch kabel

Cena:0,59€

INTELLINET UTP mrežni priključni patch kabel, kategorija CAT5e. Omrežni kabel omogoča priročno in zanesljivo povezavo z ene omrežne naprave, kot je stikalo, model ali usmerjevalnik, na drugo ali na celotno infrastrukturo prek patch plošče, vtičnice keystone ali zidne vtič nice. Zasnovan je tako, da ustreza ustreznim standardom TIA/ EIA in primeren ..

Ni na zalogi

Aruba Instant On POE Midspan Injektor

Cena:39,00€

Opis:Aruba Instant On 15.4W 802.3af PoE Midspan InjectorPriključki:Vhod 1 RJ-45 10/100/1000 portizhod 1 RJ-45 10/100/1000 PoE portManagment:NEPerformanse:Izhodna napetost: 12V DC, 1,3A Skupna izhodna moč 15,4 W pri 12V DCElektrične lastnosti:Vhodna napetost: 100-240V AC, 47-63 Hz, 0.5 ADimenzije:14 x 5.3 x 3.2 cm(G x Š x V)Teža:0,2 kgOstalo:Ustreza..

Na zalogi v skladišču

Sandberg UTP Cat6 1m SAVER

Cena:2,09€

Mrežni kabel RJ45 UTP CAT6..

Na zalogi v skladišču

Ugreen Cat6 UTP LAN kabel 3m

Cena:2,37€

Ugreen Cat6 UTP LAN mrežni kabel dolžina. Za priklop sta na voljo 2 RJ45 moška konektorja z visoko kvalitetnim PVC ovojem. Lastnosti:  - Tip: Cat 6- Prevodnik: 26AWG Copper Clad Aluminum- Konektor: RJ45- Material: Environmental PVC- Hitrost: do 1000Mbps- Frekvenca kanala: 250MHZ..

Na zalogi v skladišču

GOOBAY U/UTP CAT 5e patch 3 m modri mrežni povezovalni kabel

Cena:0,74€

GOOBAY U/UTP patch mrežni povezovalni kabel, primeren za Gigabit (10/100/1000 Mbit) omrežja, standard CAT 5e, dolžina kabla 3 m, modra barva. AWG 28/7 (stranded) Premer kabla (približno) 4,5 mm Kink zaščita na obeh straneh..

Na zalogi v skladišču

GOOBAY CAT 6 S/FTP (PiMF) CCA SOHO AWG23/1 100m mrežni kabel

Cena:33,42€

GOOBAY CAT 6 LAN mrežni kabel s protipožarno zaščito za notranjo - domačo uporabo ali v pisarni. - dolžina 100 m - CAT 6 - CCA - S/FTP (PiMF) - PVC material - max pasovna širina: do 250 MHz..

Na zalogi v skladišču

GOOBAY S/FTP CAT 6A patch 5m sivi mrežni povezovalni kabel

Cena:5,23€

Goobay S/FTP (PiMF) patch mrežni povezovalni kabel, standard CAT 6, dolžina kabla 5m, siva barva...

Na zalogi v skladišču

Mikrotik pretvornik S-RJ

Cena:27,67€

S-RJ01 je bakreni modul RJ45 SFP 10/100 / 1000M, združljiv z večino gigabitnih SFP vrat, ki so na voljo v različnih omrežnih napravah. Po priljubljenem naročilu je na voljo skupaj s CCR1016-12S-1S +, ki je zdaj na voljo tudi za nakup posebej. Spletna stran izdelka: https://mikrotik.com/product/S-RJ01..

Na zalogi v skladišču

INTELLINET CAT6 SFTP 30m siv mrežni priključni patch kabel

Cena:16,64€

INTELLINET mrežni kabel Cat6 je primeren za različne aplikacije. Izdelan je iz bakrenega kabla z 28 AWG in zaščiten tako, da praktično odpravlja motnje. Podpira Gigabit hitrosti (100 Mbps). Low-Smoke, Zero-Halogen (LSZH)Kabel je izdelan iz termoplastične spojine, ki oddaja omejeno količino dima in nič halogena, kadar je izpostavljen ognju ali visok..

Na zalogi v skladišču

INTELLINET CAT5e UTP 1m rdeč mrežni priključni patch kabel

Cena:0,67€

INTELLINET UTP mrežni priključni patch kabel, kategorija CAT5e. Omrežni kabel omogoča priročno in zanesljivo povezavo z ene omrežne naprave, kot je stikalo, model ali usmerjevalnik, na drugo ali na celotno infrastrukturo prek patch plošče, vtičnice keystone ali zidne vtič nice. Zasnovan je tako, da ustreza ustreznim standardom TIA/ EIA in primeren ..

Ni na zalogi

INTELLINET CAT5e UTP 1,5m moder mrežni priključni patch kabel

Cena:0,59€

INTELLINET UTP mrežni priključni patch kabel, kategorija CAT5e. Omrežni kabel omogoča priročno in zanesljivo povezavo z ene omrežne naprave, kot je stikalo, model ali usmerjevalnik, na drugo ali na celotno infrastrukturo prek patch plošče, vtičnice keystone ali zidne vtič nice. Zasnovan je tako, da ustreza ustreznim standardom TIA/ EIA in primeren ..

Prikazujem 1 do 50 od 163 (4 strani)